Biblioteka dla Ukrainy!

Data publikacji: 16/03/2022

 

15 marca zorganizowaliśmy spotkanie integracyjne dla rodzin ukraińskich w bibliotece. Było mnóstwo dobrej zabawy, muzyki i ruchu!

Animacje dla dzieci poprowadzili animatorzy w języku polskim i ukraińskim. Wszyscy mali uczestnicy otrzymali od nas upominki – plecaczki wypełnione niespodziankami i pluszaki, które przynieśli do biblioteki nasi Czytelnicy.

Spędziliśmy miło czas także na rozmowach przy herbacie i przy poczęstunku.

To był wspaniały, przepełniony silnymi emocjami czas. Nie udałoby nam się zorganizować tego wydarzenia bez naszych Sponsorów i Darczyńców oraz bez Was, Drodzy Czytelnicy biblioteki, którzy zasypaliście nas przyniesionymi do nas maskotkami.

Darczyńcy i Sponsorzy:

Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa, PSS Społem Grodzisk Mazowiecki, Czarpol Sp. z o.o., Warszawska Kolej Dojazdowa, Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Aryzta Polska Sp. z o.o., Frito-Lay Poland Sp. z o.o, PPH Uniwermax Grodzisk Mazowiecki, Drukarnia Sieradzki Grodzisk Mazowiecki.

Dziękujemy każdej i każdemu z Was z osobna! Macie wielkie serca!

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl