Charytatywna, świąteczna zabawa “Zgotuj uśmiech na święta”!

Data publikacji: 21/11/2022

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Zespół Szkół Specjalnych im. H. Szczerkowskiego w Grodzisku Mazowieckim zapraszają do udziału w charytatywnej, rodzinnej zabawie “Zgotuj uśmiech na święta”!

W programie:
  • spotkanie oraz warsztat piernikowy z bohaterami książki “Zgotujmy sobie książkę”,
  • warsztaty kreatywne: lampiony, aniołki, bombki, gwiazdy, kalendarze adwentowe, wieńce świąteczne, łapacze snów,
  • świąteczne ozdoby z wykorzystaniem długopisów 3D,
  • zabawy animacyjne.

Na wydarzenie obowiązują wejściówki!

Wejściówką jest zakup książki “Zgotujmy sobie książkę” w cenie 30 zł. Wejściówki są już dostępne w bibliotekach. Liczba miejsc jest ograniczona!

Jedna książka, to jeden bilet rodzinny (1 opiekun dorosły + max. 3 dzieci).

Dochód z wejściówek wesprze dzieci ze Szkoły Specjalnej w Grodzisku Mazowieckim. Dlatego im więcej kupisz, tym więcej radości sprawisz dzieciom oraz zapewnisz wspaniałe prezenty dla najbliższych.

Na wydarzenie zapraszamy

26 listopada (sobota), godz. 15:00-17:00
Mediateka, ul. 3 Maja 57 (Sala Koncertowa).

Więcej informacji: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl