Cykl spotkań klubu polsko-ukraińskiego Bilingua

Data publikacji: 05/10/2023

 

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na cykl spotkań klubu polsko-ukraińskiego Bilingua, dotyczące nauczania języka ukraińskiego i poznawania obu kultur.

Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 10 października (wtorek), o godzinie 18:00. 

Zatytułowane jest ono Twoja droga do wymarzonej kariery/Твоя дорога до омріяної кар’єри. Spotkanie połączone będzie z prezentacją książki “Believe Your Way”. “Uwierz w swoją drogę” dr. Kseni Alpern w języku polskim i ukraińskim.

10.10, godz. 18:00
Twoje umiejętności i talenty. Jak ich rozwijać. 
Твоївміння та таланти і як їх розвивати.
 
Kolejne spotkania:
 
14.11, godz. 18.00
Wspólny rynek pracy. Trendy i wymagania. 
Спільний ринок праці. Тренди та вимоги. 
 
12.12, godz. 18.00
Zawody przyszłości. Jak się przygotować? 
Професії майбутнього. До чого готуватися?

Zapisy na spotkania u Magdaleny Suchockiej: m.suchocka@biblioteka.grodzisk.pl

Koordynatorką cyklu spotkań jest Ksenia Alpern – doktor nauk humanistycznych, wykładowczyni, coach i mówczyni motywacyjna. Ekspertka w dziedzinie kreowania kariery osobistej, życia zawodowego oraz biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w edukacji. Organizuje dziesiątki webinariów z zakresu rozwoju kariery zawodowej w  Europie Środkowo-Wschodniej, posługuje się czterema językami. Ekspertka w dziedzinie nowego wymiaru edukacji. Uczestnika licznych konferencji  międzynarodowych, absolwentka programu im. Lane’a Kirklanda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, OPEN WORD, Rządu Amerykańskiego. Wielokulturowa mówczyni motywacyjna na konferencjach międzynarodowych w Polsce i Europie, w globalnej organizacji TM, przedstawicielka Global Inspiring Forum w Polsce. Współorganizatorka wydarzeń Fundacji Liderzy PRZEMIAN. Opiniodawczyni i międzynarodowa ekspertka na temat świadomego kreowania rzeczywistości. Autorka IDEI i książki „Belive your Way”. Z jej procesu coachingu korzystają osoby z Polski i z zagranicy, ponieważ jest skuteczny.  

 

Spotkania organizowane są w Bibliotece Głównej (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57

Udział w spotkaniach jest darmowy!

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl