Czy odważysz Nażyć się z Martą Iwanowską-Polkowską?

Data publikacji: 22/03/2022

Jak sprawić, żeby w codziennej gonitwie nie zapomnieć o sobie? Jak pozostać silną psychicznie i zachować nadzieję? Jak nie odwracać oczu od strachu, smutku i złości? Jak budować odporność psychiczną w niepewnych czasach? Na te pytania staramy się odpowiedzieć dzisiaj wszyscy.

W ramach Strefy Rodzica zapraszamy na spotkanie z psycholożką, Martą Iwanowską-Polkowską, autorką książki “Nażyć się”. Porozmawiamy o odwadze i odnajdywaniu dobrostanu mimo życiowych przeciwności oraz odpowiemy na wiele pytań, które zadajemy sobie w obliczu sytuacji, zagrożeń i wyzwań, jakie stawia nam codzienność.

Marta Iwanowska-Polkowska w swojej książce, “Nażyć się”, z troskliwością i zrozumieniem pochyla się nad naszymi próbami zadbania o siebie oraz pokazuje drogi wyjścia z pułapek, w które wpadamy. Szczerze dzieli się historiami z własnego życia, co sprawia, że jest to też lektura pełna osobistych wzruszeń i refleksji.

Marta Iwanowska-Polkowska – coachyca, trenerka, z wykształcenia psycholożka, z powołania towarzyszy innym w odważnym urzeczywistnianiu swojego JA, podejmowaniu śmiałych wyzwań i przechodzeniu przez zmiany z wyrozumiałością dla siebie. Autorka podcastu “Urzeczywistnij swoje Ja“. Prowadzi procesy indywidualne i warsztaty rozwojowe. Jej głównymi „narzędziami pracy” z innymi są refleksja, uważność, akceptacja i docenianie, zmiana perspektywy, ale też poczucie humoru i zachwyt. Prywatnie mama i żona. Odważyła się żyć i #nażyćsię niezależnie od tego, jak życie ją poobijało.

Marta Iwanowska-Polkowska. Manufaktura Rozwoju 👉 http://bityl.pl/W9bM4

 

Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia (wtorek),

od godz. 18.30 w Bibliotece Głównej

(II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57.

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl