Zapisz się do biblioteki online

Jesteś u nas pierwszy raz? Chcesz się zapisać do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki? Teraz możesz zrobić to bez wychodzenia z domu, wystarczy, że wypełnisz formularz zapisu online!

Zapisu może dokonać osoba, która jeszcze NIGDY nie zapisywała się do biblioteki!

Jeśli natomiast jesteś już w naszej bazie i chcesz uzyskać kontakt do konta on-line aby rezerwować książki przez internet, skontaktuj się z bibliotekarzem, który nada Ci dostęp. Zadzwoń lub skontaktuj się mailowo w zakładce Kontakt.

Parę prostych kroków do tego aby stać się naszym Czytelnikiem:

1. Zapisanie się do bibioteki jest możliwe poprzez rejestrację w Katalogu online Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Wejdź do Katalogu i kliknij w zakładkę “Konto” (w lewym górnym rogu).

2. W zakładce “Konto” widnieje funkcja “Rejestracja”. Naciśnij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Teraz wprowadź swój adres e-mail oraz hasło (hasło musi składać się z min. 7 znaków w tym jednej małej litery, jednej wielkiej litery, jednej cyfry i jednego symbolu). Jeśli się udało, to na podany adres e-mail zostanie przesłany link potwierdzający założenie konta (sprawdź skrzynkę SPAM!).

4. Po potwierdzeniu adresu mailowego zostaniesz przekierowany do formularza z danymi osobowymi. Uzupełnij je. To wszystko! Teraz zapraszamy Cię do odebrania karty bibliotecznej i potwierdzenia tożsamości u bibliotekarza. Nie zapomnij wziąć ze sobą dowód osobisty. Bibliotekarz po sprawdzeniu twojej tożsamości wyda Ci kartę biblioteczną. Dopiero teraz możesz wypożyczyć lub zarezerwować książki!

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl