Empik Go w naszej bibliotece!

Data publikacji: 04/01/2022

Empik Go to ponad 70 tysięcy ebooków, audiobooków i podcastów. Słuchaj oryginalnych słuchowisk, najlepszych produkcji audio i czytaj ulubione książki, gdzie tylko chcesz!

Od 3 stycznia 2022 roku dajemy naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków udostępnianych przez Empik Go! Wystarczy na podstawie otrzymanego, unikalnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Empik Go! Wszystkie eksiążki i audiobooki można czytać/słuchać jednocześnie na dwóch wybranych przez siebie urządzeniach: smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Za darmo!

Kody na miesiąc styczeń (od 03.01) rozdajemy osobiście w Bibliotece Głównej (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57. W tym miesiącu z powodu dużej liczby zachorowań na COVID-19, kody rozdajemy także e-mailowo. Można do nas pisać na: kontakt@biblioteka.grodzisk.pl. Kody wysyłamy tylko do tych osób, które napisały do nas e-mail po 3 stycznia po godzinie 12.00. Decyduje kolejność zgłoszeń (liczba kodów ograniczona).

Jednocześnie informujemy, że nadal rozdajemy kody do darmowego czytania ebooków i słuchania audiobooków w platformie Legimi. Więcej informacji w zakładce Nasze usługi.