Głosuj na naszą bibliotekę codziennie!

Data publikacji: 04/03/2024

 

Już można głosować na naszą bibliotekę w konkursie “Najlepsza biblioteka w Polsce”.

Biblioteka to w wielu miejscowościach bijące serce literatury. To właśnie w niej odbywają się spotkania autorskie, zbierają się kluby czytelnicze, mają miejsca warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych inicjatyw literackich. Chcąc docenić i uhonorować Wasze ulubione biblioteki, serwis granice.pl uruchomił plebiscyt na najlepszą bibliotekę w Polsce! Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek, 26 lutego 2024 roku! 

Zasady konkursu są proste:

  • wyszukaj swoją bibliotekę
  • codziennie oddawaj głos na wybraną bibliotekę
  • wyczekuj na wyniki – laureatów wyłonimy już w wakacje!

Nagrody:

Biblioteka, która otrzyma największą liczbę głosów, zostanie wyróżniona tytułem “Najlepsza biblioteka w Polsce” oraz zdobędzie nagrody ufundowane przez serwis Granice.pl i jego partnerów – pakiet kilkudziesięciu nowości wydawniczych książek, z których skorzystać będzie mogła cała społeczność czytelników biblioteki. W czasie głosowania organizator konkursu chce również prezentować biblioteki szczególnie aktywnie działające na rzecz lokalnej społeczności, tak, by plebiscyt stał się źródłem inspiracji i wymiany doświadczeń dla bibliotekarzy z całej Polski.  

Zagłosuj na naszą bibliotekę!

 

 

Plebiscyt trwa od 19 lutego do 21 czerwca 2024 roku!

Więcej informacji i regulamin konkursu:

https://www.granice.pl/biblioteki

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl