Grodziska biblioteka na konferencji: Infrastruktura bibliotek – koncepcje, doświadczenia, dobre praktyki.

Data publikacji: 19/11/2021

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, Dorota Olejnik, wystąpi na konferencji eksperckiej „Infrastruktura bibliotek – koncepcje, doświadczenia, dobre praktyki”. Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji i wysłuchania prelekcji „Infrastruktura bibliotek – szansa na budowanie wizerunku” 23 listopada w godzinach 10.00-12.30. 

Jak zaprojektować i prowadzić bibliotekę, aby była przyjazna dla każdego czytelnika? Specjaliści doświadczeni w zakresie planowania i przeprowadzania inwestycji podzielą się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami. Wszystkich zainteresowanych działaniami w ramach „Infrastruktury bibliotek” zapraszamy do udziału w konferencji online organizowanej przez Instytut Książki w dniach 22-23 listopada 2021 r. 

 

 

Więcej informacji o konferencji możesz przeczytać na stronie Instytutu Książki.

Pobierz program konferencji!

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl