Klub Mam

Data publikacji: 19/10/2020

Drogie Mamy,

21 października o godzinie 10:30 zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Mam w Bibliotece Głównej (ul. 3 Maja 57, budynek Mediateki) podczas którego porozmawiamy o mocy aromaterapii.

W związku z pandemią i wzmożonymi środkami bezpieczeństwa, obowiązuje limit osób. Zapisy: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl. 📧

Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi w ramach Klubu Mam, dołączcie do naszej grupy na Facebook’u MamyTeka w Grodziskiej Bibliotece.

Zapraszamy na pachnące spotkanie ze znawczynią olejków i entuzjastką aromaterapii Weroniką Skarżyńską. Werka prowadzi swój fanpage, zachęcamy do zajrzenia tutaj!

Moc olejków eterycznych jest niesamowita – a Weronika z przyjemnością pomoże Ci ją odkryć. Podczas spotkania dowiesz się, czym są olejki eteryczne, jak działają i w jaki sposób używać ich bezpiecznie. Jak naturalnie wspierać nimi zdrowie, poprawiać nastrój czy koncentrację, jak podnieść odporność, poprawić sen czy… sprzątać. Dzięki olejkom możesz zamienić wiele produktów czy nawyków na naturalne i bezpieczne – i dla Ciebie oraz Twoich bliskich, i dla Ziemi. Dowiesz się także, jak można aplikować olejki i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

PS każda uczestniczka otrzyma próbkę olejku eterycznego dobranego do indywidualnych potrzeb!

 

🕖 Biblioteka Główna przy ul. 3 Maja 57 (Mediateka), 21 października o godzinie 10:30 🕖 

⚠️ Obowiązują zapisy: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl ⚠️

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl