Klub Mam powraca!

Data publikacji: 30/09/2020

Drogie Mamy,

7 października o godzinie 10:00 zapraszamy na spotkanie Klubu Mam w Bibliotece Głównej (ul. 3 Maja 57, budynek Mediateki). Wracamy po dłuuugiej przerwie!

W związku z pandemią i wzmożonymi środkami bezpieczeństwa, obowiązuje limit osób. Zapisy: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl.

Warsztat odpowie na pytania:

  1. Czym mindfulness nie jest?
  2. Dlaczego ta praktyka nic nie daje, tylko zabiera?
  3. Jak można korzystać z uważności na co dzień?
  4. Dlaczego kursy redukcji stresu na bazie mindfulness (MBSR) to można uznać, za najlepszy slogan marketingowy?

Prowadząca:

Małgosia Jasińska – kobieta multidyscyplinarna, marketer, fotograf, były lektor językowy. Obecnie w procesie szkolenia na nauczyciela uważności prowadzonego przez Kalappa Academy, które nie miałoby miejsca, gdyby nie korporacja, w której pracuje (!). Mindfulness pojawił się w jej życiu w 2017 roku, gdy na zakręcie życiowym związanym z kryzysem w związku i mobbingiem w pracy psycholog poleciła jej sprawdzenie, co może zaoferować jej praktyka mindfulness. Dziś medytuje regularnie, prowadzi krótkie medytacje oraz opracowała i wdrożyła program zabaw z uważnością dla dzieci na podstawie książki “Uważność i spokój żabki”.

🕖 Biblioteka Główna przy ul. 3 Maja 57 (Mediateka), 7 października o godzinie 10:00

⚠️ Obowiązują zapisy: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl ⚠️

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl