Koncerty gordonowskie w Letniej Bibliotece!

Data publikacji: 26/06/2024

 

Chcecie spędzić dwa niedzielne popołudnia z rodziną na świeżym powietrzu przy Stawach Walczewskiego? Zapraszamy na koncerty gordonowskie w Letniej Bibliotece. 

Koncerty gordonowskie – to koncerty dla niemowląt i dzieci – do ok. 4/5 roku życia. Prowadzone są wg Gordon’s Music Learning Theory – Teorii Uczenia się Muzyki prof. Edwina Gordona, co oznacza, że są to INTERAKTYWNE SPOTKANIA MUZYCZNE, podczas których dzieci będą miały okazję nie tylko zobaczyć, usłyszeć i poznać dźwięki instrumentów muzycznych, ale również aktywnie muzykować: śpiewać, poruszać się do pulsu muzyki z rodzicami oraz grać na instrumentach perkusyjnych. 
 
Koncerty gordonowskie zawierają aktywne elementy zajęć gordonowskich, które stymulują dzieci do aktywności i naturalnie rozwijają ich uzdolnienia muzyczne.
 
Podczas koncertów, oprócz instrumentalnej klasyki dzieciom przedstawiony zostanie różnorodny materiał tonalny i rytmiczny, a wszystko to w formie radosnego rodzinnego muzykowania!
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Koncert poprowadzi Małgorzata Grabska.
Koncerty gordonowskie w Letniej Bibliotece

Zapraszamy 7 lipca i 11 sierpnia od godz. 17:00

do Letniej Biblioteki przy Stawach Walczewskiego.

Wstęp wolny! 

Koncerty organizowane są w ramach programu BLISKO w ramach grantów na inicjatywy oddolne. 
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #nprcz
 
Koordynatorką projektu jest Ewelina Pieróg: e.pierog@biblioteka.grodzisk.pl 
 
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl