Konkurs. Mój zielony kącik czytelniczy

Data publikacji: 22/04/2024

 

Czytasz książki w ogrodzie lub na balkonie? Prześlij nam zdjęcie swojego ulubionego zielonego kącika czytelniczego i wygrywaj nagrody!

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłaszają konkurs fotograficzny, “Mój zielony kącik czytelniczy”. 

Zasady konkursu są proste: 

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać od 1 do 3 fotografii w postaci elektronicznej (format JPG, PNG lub TIFF) na email: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl z dopiskiem: Konkurs fotograficzny Mój zielony kącik czytelniczy wraz z kartą zgłoszeniową oraz podpisanymi oświadczeniami RODO. 

2. Każde przesłane zdjęcie w nazwie musi zawierać imię i nazwisko autora. 

3. Zdjęcia muszą przedstawiać domową aranżację kącika czytelniczego, zawierającego rośliny. 

4. Zdjęcia mogą być zarówno w poziomie, jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, w postaci elektronicznej jak największej rozdzielczości (sugerowana: 4128×3096). Zdjęcia w formie papierowej nie wezmą udziału w konkursie. Z konkursu wyłącza się prace uprzednio nagradzane, prace, które brały udział w innych konkursach, były publikowane lub wystawiane oficjalnie (za wyłączeniem profilów autora w social media i strony internetowej autora lub ogólnych forów internetowych służących publikowaniu zdjęć, ale nie będących częściami innych konkursów fotograficznych). 

5. Zgłoszone zdjęcia będą używane w celach promocyjnych przez Organizatora Konkursu. Każde ze zdjęć będzie podpisane imieniem i nazwiskiem autora. 

6. Wystawa online będzie zamieszczona w mediach społecznościowych Biblioteki oraz zostanie wydrukowana i będzie miała swoją premierę 8 czerwca 2024 r. w Letniej Bibliotece przy Stawach Walczewskiego. 

Mój zielony kącik czytelniczy

 

 

Najważniejsze daty:

Przesyłanie zdjęć: do 24 maja 2024 r. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas otwarcia Letniej Biblioteki Summer Books w dniu 8 czerwca 2024 r. 

Konkurs został zainicjowany na wydarzeniu “Bądź eko z biblioteką!”

Działanie organizowane w ramach projektu pn. “Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim” korzystającego z dofinansowania o wartości 4,5 mln otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG. Celem programu jest łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków.

Projekt pn. “Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim” dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: “Środowisko, Energia i Zmiany klimatu” (Umowa nr MFEOG.07.03.0-07-0025/21-00).

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl