Konkurs na Fotograficzną Sesję Świąteczną

Data publikacji: 05/12/2023

 

Mamy dwa wolne miejsca na rodzinną świąteczną sesję fotograficzną, która odbędzie się w Bibliotece Głównej 16 grudnia. Weź udział w losowaniu i wygraj dla siebie i swojej rodziny darmową sesję.

Przyjdź do biblioteki 6 grudnia, wypożycz przynajmniej jedną książkę, wrzuć deklarację do skrzynki i weź udział w losowaniu.

Regulamin Konkursu na Sesję Świąteczną

  1. Regulamin dotyczy osób, które w dniu 6 grudnia przyjdą do biblioteki (Biblioteka Główna, przy ul. 3 Maja 57, Pawilon Kultury przy ul. Westfala 3 i Filia nr 1 w Kadach przy ul. Środkowej 72) i wypożyczą na swoje karty biblioteczne co najmniej jedną książkę, film, audiobook lub grę planszową i wrzucą kartę zgłoszeniową do skrzynki.
  2. Jeden Czytelnik może zostawić jeden los. Do konkursu zgłaszać się mogą osoby pełnoletnie.
  3. Wśród wszystkich osób, które zgłoszą udział w konkursie, zostaną wylosowane dwa karnety rodzinne na udział w sesji fotograficznej, która odbędzie się 16 grudnia w godz. 10:00-14:00 w Bibliotece Głównej przy  3 Maja 57.
  4. Udział w sesji jest bezpłatny.
  5. Losowanie odbędzie się 7 grudnia w trakcie Mikołajek w Pawilonie Kultury.
  6. Zwycięzcy losowania zostaną poinformowani o otrzymaniu karnetów przez organizatora w dniu 8 grudnia.
  7. Zwycięzców obowiązuje regulamin Świątecznej Sesji Fotograficznej.

 

dziecko, renifer, choinka

 
Rodzinna Sesja Świąteczna odbędzie się 16 grudnia (sobota) w godz. 10:00-14:00 w Bibliotece Głównej (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57.
 
W sesji udział biorą osoby uczęszczające na Strefę Rodzica oraz dwie wylosowane rodziny spośród naszych czytelników i czytelniczek.
 
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl