Konkurs z nagrodami

Data publikacji: 12/05/2021

 

KONKURS! 🎉🎉🎉

Na naszej stronie internetowej, pod tegorocznym hasłem Tygodnia Bibliotek, ukryliśmy hiperłącze do okładki książki z zasłoniętym tytułem. 📚 Jeśli znacie tytuł i autora, czekamy na Wasze odpowiedzi! 🔎 Spośród zgłoszeń wylosujemy 3 nagrody główne! 🎁 #TydzieńBibliotek2021 #konkurs

Oto co jeszcze przygotowaliśmy dla naszych Czytelników:

  1. Codziennie, pierwszy Czytelnik w danym dniu dostanie od nas torbę na książki z logo biblioteki! W każdej z filii!
  2. 10 losowo wybranych osób codziennie otrzyma też taką torbę do Książkomatu. Zachęcamy do rezerwacji!
  3. Do końca maja prowadzimy także akcję “MAJ bez KAR” czyli zachęcamy do zwrotów, nawet jeśli uzbierała się już kara*. (*nie dotyczy osób, które dostały ponaglenia telefoniczne lub korespondencyjne)
  4. W maju, w Oddziale dla dzieci w Bibliotece Głównej, będzie można zwiedzać wystawę o uczuciach i emocjach, którą specjalnie ściągnęliśmy do Grodziska Mazowieckiego – jest to ogólnopolska premiera! Jesteśmy pierwszą biblioteką w Polsce w której prezentowana jest wystawa! Więcej tutaj.
  5. Z okazji Tygodnia Bibliotek, w maju, na terenie całego Grodziska Mazowieckiego na przystankach i wybranych bilboardach została przeprowadzona kampania promocyjna – rozwieszono plakaty promujące bibliotekę. Jest to pierwszy raz w historii grodziskiej biblioteki tak masowa reklama outdoorowa (nie bez powodu jesteśmy biblioteką nagrodzoną w kategorii „Kreowanie nowoczesnego wizerunku biblioteki” 😉)

Skorzystacie z przygotowanych atrakcji? Spotkajmy się w bibliotece! #TydzieńBibliotek2021 #ZnajdzieszMniewBibliotece

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl