Lato 2021

Data publikacji: 06/07/2021

 

Spędź z nami wakacje! ☀️

 

Jak co roku zapraszamy  na zajęcia “Lato w Bibliotece”. W tym roku w związku z trwającą pandemią odbędą się one na specjalnych zasadach. Każda osoba mająca ochotę dołączyć do zajęć jest zobligowana do zapoznania się z regulaminem załączonym poniżej.

Od 16 sierpnia zajęcia będą odbywały się w Bibliotece Głównej z siedzibą w Mediatece.

Od 23 sierpnia zajęcia będą odbywały się w Pawilonie Kultury.

 

Zapisy rozpoczynają się od 12 lipca od godziny 17:00 w Bibliotece Głównej z siedzibą w Mediatece (ul. 3 Maja 57, II piętro) oraz w Pawilonie Kultury (ul. Westfala 3). Dziecko zapisujemy w placówce, do  której będzie uczęszczało na zajęcia.

 

Na zapisy prosimy zabrać ze sobą:

  • kartę Czytelnika
  • wydrukowany i podpisany Regulamin oraz wszystkie załączniki (do pobrania poniżej)
  • maseczkę 😉

Regulamin Lato W Bibliotece 2021

 

——————-

 

Codzienny plan zajęć organizowanych w Bibliotece Głównej można znaleźć tu: Plan Zajęć Lato W Bibliotece 2021 Biblioteka Główna

Opis planowanych działań w Pawilonie Kultury:

Patronem każdego dnia zajęć “Lato w bibliotece 2021 w Pawilonie Kultury” będzie inna książka, która tematycznie będzie nawiązywała do atrakcji danego dnia. Przewidzieliśmy trakcje takie jak: warsztat ilustratorski “Pop-up w literaturze dla dzieci”, warsztat farbowania koszulek metodą tie dye, warsztaty teatralne, zagadki “detektywi na tropie książek”, zabawy integracyjne i ruchowe, wyjście do kina, na lody, wycieczka.

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl