Literackie wędrówki. Spotkanie z Katarzyną Ryrych

Data publikacji: 24/02/2023

Jak pisać interesujące i zabawne historie dla młodego człowieka? Jak przedstawić tematy znane mu z codziennego życia i go nie znudzić? Co sprawia, że książka pozostaje z czytelnikiem jeszcze długo po odłożeniu jej na półkę? I jak napisać wciągającą serię detektywistyczną z nietuzinkowymi bohaterami, którzy mogliby być naszymi kolegami z podwórka?

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński, Wydawnictwo Wilga i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na spotkanie z Katarzyną Ryrych. 

Katarzyna Ryrych jest pisarką, której książki znajdziecie na półkach naszej biblioteki we wszystkich kategoriach wiekowych. Nie ma chyba czytelnika i czytelniczki, którzy nie znaliby tekstów pisarki. Zapraszamy więc na wędrówkę po jej literaturze!

Na spotkanie zapraszamy 2 marca (czwartek), godz. 12:00

Sala koncertowa w Mediatece przy ul. 3 Maja 57.

Wstęp na spotkanie jest wolny!

Zapisy klas szkolnych (klasy 5 i 6) u Marii Zdrojewskiej: m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl

Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy (PJM).

Spotkanie organizowane w ramach projektu “Kultura bez barier”.

Projekt pn. “Kultura bez barier” realizowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl