Lutowe kody do darmowego czytania ebooków i słuchania audiobooków!

Data publikacji: 28/01/2022

 

Już 1 lutego od godziny 12.00 rozdajemy kody do darmowego czytania ebooków i słuchania audiobooków. Od 2022 roku w Bibliotece Głównej przy ul. 3 maja 57 rozdajemy kody do darmowego czytania ebooków i słuchania audiobooków z dwóch platform – Empik Go i Legimi.

 

 

Empik Go to ponad 70 tysięcy ebooków, audiobooków i podcastów. Daje możliwość słuchania oryginalnych słuchowisk, najlepszych produkcji audio i czytania ulubionych książek, gdziekolwiek się jest!

Od 3 stycznia 2022 roku dajemy naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków udostępnianych przez Empik Go! Wystarczy na podstawie otrzymanego, unikalnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Empik Go! Wszystkie eksiążki i audiobooki można czytać/słuchać jednocześnie na dwóch wybranych przez siebie urządzeniach: smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Za darmo!

  • Odbierz kod w swojej bibliotece.
  • Wejdź na empik.com/biblioteki/kod i wpisz otrzymany kod.
  • Zaloguj się lub załóż konto empik.com
  • Pobierz aplikację Empik Go!
  • ….czytaj do woli 30 dni! 😉

Legimi

 

Legimi to polska wypożyczalnia ebooków i audiobooków, z której nasi czytelnicy mogą skorzystać zupełnie za darmo!

Dajemy naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków udostępnianych przez portal Legimi. Wystarczy na podstawie otrzymanego unikalnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi. Wszystkie eksiążki można czytać jednocześnie na dwóch wybranych przez siebie urządzeniach: smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Za darmo!

  • Załóż konto na stronie: https://www.legimi.pl/bp_grodzisk_maz/
  • Na tej samej stronie zaloguj się i w okienko, które się pokaże, wpisz kod.
  • Pobierz na urządzenie bezpłatną aplikację Legimi.
  • Zaloguj się do niej loginem i hasłem (patrz punkt 1.)
  • ….czytaj do woli 30 dni! 😉

Kody wydawane są na początku każdego miesiąca osobiście w Bibliotece Głównej (ul. 3 Maja 57, budynek Mediateki) lub e-mailowo: kontakt@biblioteka.grodzisk.pl Decyduje kolejność zgłoszeń (liczba kodów ograniczona). Prosimy, aby w e-mailu zadeklarować, do jakiej platformy (Empik Go czy Legimi) kod chcą Państwo otrzymać. W lutym prosimy wysyłać e-maile po godzinie 12.00.

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl