MAJ BEZ KAR

Data publikacji: 11/05/2021

 

Drodzy Czytelnicy, z okazji Tygodnia Bibliotek, do końca maja prowadzimy akcję “MAJ bez KAR”!

Zachęcamy do zwrotów przeterminowanych książek/filmów/gier i audiobooków. Jeśli uzbierała Wam się kara i baliście się do nas zajrzeć… to jest na to dobry czas! W tym miesiącu nie zapłacicie kary, nawet tej dużej!*. (*nie dotyczy osób, które dostały ponaglenia telefoniczne lub korespondencyjne)

 

Oto co jeszcze przygotowaliśmy dla naszych Czytelników:

  1. Codziennie, pierwszy Czytelnik w danym dniu dostanie od nas torbę na książki z logo biblioteki! W każdej z filii!
  2. 10 losowo wybranych osób codziennie otrzyma też taką torbę do Książkomatu. Zachęcamy do rezerwacji!
  3. W maju, w Oddziale dla dzieci w Bibliotece Głównej, będzie można zwiedzać wystawę o uczuciach i emocjach, którą specjalnie ściągnęliśmy do Grodziska Mazowieckiego – jest to ogólnopolska premiera! Jesteśmy pierwszą biblioteką w Polsce w której prezentowana jest wystawa! Więcej tutaj.
  4. Z okazji Tygodnia Bibliotek, w maju, na terenie całego Grodziska Mazowieckiego na przystankach i wybranych billboardach została przeprowadzona kampania promocyjna – rozwieszono plakaty promujące bibliotekę. Jest to pierwszy raz w historii grodziskiej biblioteki tak masowa reklama outdoorowa (nie bez powodu jesteśmy biblioteką nagrodzoną w kategorii „Kreowanie nowoczesnego wizerunku biblioteki” 😉)
  5. KONKURS! Na naszej stronie internetowej, pod tegorocznym hasłem Tygodnia Bibliotek, ukryliśmy hiperłącze do okładki książki, z zasłoniętym tytułem – ten kto zgadnie co to za książka, niech wysle do nas e-mail z poprawną odpowiedzią. Spośród zgłoszeń wylosujemy 3 nagrody główne!

Skorzystacie z przygotowanych atrakcji? Spotkajmy się w bibliotece! #TydzieńBibliotek2021 #ZnajdzieszMniewBibliotece

 

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl