“Mangacy z naszego regału”

Data publikacji: 26/07/2021
 

 

“Tuszem na papierze – Świat oczami mangaków” to projekt, dzięki któremu poznacie świat komiksu japońskiego od podszewki!  🇯🇵  Na realizację naszego autorskiego pomysłu pozyskaliśmy dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu.  To projekt multimedialny, składający się z dwóch modułów.

Już teraz możemy zaprosić Państwa na pierwszą część projektu!

Pierwszy moduł, „Mangacy z naszego regału”, to cykl artykułów przedstawiających sylwetki i dzieła najbardziej znanych, klasycznych już twórców japońskich komiksów. Prace większości z nich można znaleźć w naszej bibliotece lub je zamówić! Chcemy przybliżyć najbardziej wartościowe pozycje na polskim rynku i ich twórców.

Artykuły ukazują się regularnie na stronie “Mangacy z naszego regału”. Po opublikowaniu ostatniego z artykułów – czyli na przełomie sierpnia i września – zostaną one zebrane i wypuszczone w formie publikacji elektronicznej.
 
Więcej o samym projekcie można przeczytać tutaj.

Partnerzy:

Tanuki.pl

Waneko.pl

Hanami.pl

MBP Szczecin

                                                                                                                                                                                                                                                                  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl