Nagroda “Obiekt 25-lecia”

Data publikacji: 23/09/2021

 

Grodzisk Mazowiecki w tym roku nie dostał nagrody za modernizację roku, otrzymał jednak wyróżnienie dla finalisty tegorocznego plebiscytu, oraz nagrodę Obiektu 25-lecia za budynek Mediateki.

 

22 września 202z r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Jubileuszowa Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród zwycięzcom 25 edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w. – poinformował grodziski magistrat. 

–Podczas uroczystości wyróżniona została gmina Grodzisk Mazowiecki, otrzymując nagrodę Obiektu 25-lecia za budynek Mediateki. Gmina otrzymała także wyróżnienie za rewaloryzację Dworku Chełmońskich wraz z parkiem –

Grodzisk Mazowiecki w przeszłości cieszył się już nagrodami za „Modernizację roku” – za gruntowną przebudowę Szkoły nr 1 i budowę Mediateki. Gratulujemy!

Więcej o nagrodzie można przeczytać na stronie Organizatora.

 

My, jako Dyrekcja i Zespół Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, cieszmy się, że pracujemy w budynku docenianym na arenie ogólnopolskiej. Najważniejsze jest dla nas jednak to, że setki odwiedzających nas codziennie osób, czuje się komfortowo w nowej przestrzeni bibliotecznej.

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl