Książka z dostawą

Książka z dowozem do domu

Wprowadziliśmy bezpłatną usługę polegającą na dostawie zbiorów bibliotecznych do domu. Usługa jest adresowana do osób niepełnosprawnych ruchowo, starszych (powyżej 70 roku życia) i przewlekle chorych, mających problemy z przemieszczaniem się zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki.

Warunkiem skorzystania z usługi jest bycie Czytelnikiem Biblioteki. Osoba może zostać zapisana przez bibliotekarza podczas pierwszej wizyty zgodnie z Regulaminem.

Zbiory biblioteczne (książki, filmy, audiobooki) można zamawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki dzwoniąc na numer telefonu 22 120 29 00  lub 797 800 132 lub mailowo: kontakt@biblioteka.grodzisk.pl

Zbiory biblioteczne będą dostarczane na wskazany adres przez pracowników Biblioteki po wcześniejszym umówieniu  terminu.

 

Jeśli masz pytania ZADZWOŃ i  ZAPYTAJ, pomożemy!

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl