Nowy regulamin

Data publikacji: 17/07/2020

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem do naszej oferty wypożyczeń gier planszowych, zmieniliśmy i zaktualizowaliśmy “Regulamin Udostępniania“. Każdy Czytelnik jest zobowiązany do zapoznania się z nim.

Szczególnie ważne kwestie porusza Paragraf 5, który uległ zmianom. Wprowadzono informacje na temat możliwości wypożyczenia jednej gry planszowej na jedną kartę biblioteczną na okres 14 dni.

Regulamin dostępny jest do wglądu w bibliotece, w zakładce Regulaminy oraz poniżej.

Szczególny apel kierujemy do Rodziców! Zdajemy sobie sprawę, że wielu z naszych Młodych Czytelników samodzielnie korzysta z wypożyczeń w Oddziale dla dzieci. Jeśli dziecko wypożyczy bez wiedzy rodzica grę o wartości kilkuset złotych i zagubi jej elementy, to rodzic ponosi odpowiedzialność materialną. W związku z nową ofertą, prosimy o szczególnie przemyślane dysponowanie dostępem do Karty bibliotecznej.

Regulamin Udostępniania Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl