Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 22 120 29 00

e-mail: kontakt@biblioteka.grodzisk.pl

Dyrekcja

 

Dorota Olejnik

Dyrektor Biblioteki

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 601)
e-mail: d.olejnik@biblioteka.grodzisk.pl

 

Aneta Przeździecka

Główna Księgowa

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 602)
e-mail: a.przezdziecka@biblioteka.grodzisk.pl

Dział Promocji

 

Ewa Radzikowska

Specjalista ds Promocji i Informacji, organizacja spotkań i wynajem sal

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 603)
e-mail: e.radzikowska@biblioteka.grodzisk.pl

Działy biblioteki

 

Wypożyczalnia dla Dorosłych

 

Ewelina Pieróg

Kierownik Działu Udostępniania i Gromadzenia

Numer tel.: 882 152 933
e-mail: e.pierog@biblioteka.grodzisk.pl

 

Ewa Nagat

Wypożyczalnia dla Dorosłych, obsługa Czytelników niewidzących i niewidomych

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 605)
e-mail: e.nagat@biblioteka.grodzisk.pl

 

Beata Krupińska

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Dyskusyjny Klub Książki

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 605)
e-mail: b.krupinska@biblioteka.grodzisk.pl

 

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży

 

Maria Zdrojewska

Oddział dla dzieci, współpraca ze szkołami

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 607)
e-mail: m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl

 

Magdalena Żerek

Oddział dla dzieci, współpraca z Młodzieżą, wolontariat

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 603)
e-mail: m.zerek@biblioteka.grodzisk.pl

 

Agnieszka Pelc

Animator, współpraca z przedszkolami

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 607)
e-mail: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl

Sala Youmedia

 

Paweł Wasilewski

Edukator, Animator kultury

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 608)
e-mail: p.wasilewski@biblioteka.grodzisk.pl

 

Kamil Celewski

Informatyk, Edukator

Numer tel.: 22 120 29 00 (wew. 608)
e-mail: k.celewski@biblioteka.grodzisk.pl

Pawilon Kultury

Filia nr 2, ul. Westfala 3

05-827 Grodzisk Mazowiecki

tel. 22 100 58 70

Karina Uszyńska

Kierownik, współpraca oraz wynajem sal

Numer tel.: 22 100 58 70
e-mail: k.uszynska@biblioteka.grodzisk.pl

Filia nr 1 w Kadach

ul. Środkowa 72

05-825 Kady

tel. 22 100 58 70

 

Anna Wojciul

Bibliotekarz

Numer tel.: 22 100 58 70
e-mail: a.wojciul@biblioteka.grodzisk.pl

Filia nr 3 w Izdebnie Kościelnym

ul. Ks. M. Oziębłowskiego 9

(budynek Szkoły Podstawowej w Izdebnie Kościelnym)

05-825 Izdebno Kościelne

 

Anna Wojciul

Bibliotekarz

e-mail: a.wojciul@biblioteka.grodzisk.pl

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl