Omake manga

Omake manga, czyli “bonus do mangi”, to cykliczne spotkania dla młodszej i starszej młodzieży, oraz wszystkich zafascynowanych kulturą Japonii.

Udowadniamy, że manga to nie tylko popularne komiksy dla młodych, ale też drzwi do tajemniczego i dziwnego świata Japonii. Do jej zwyczajów, religii, zabytków, kultury i zwykłej codzienności. Poznamy nieznane oblicze Kraju Kwitnącej Wiśni, nietypowe sposoby podróżowania po nim, a także historię mangi oraz sylwetki najbardziej znanych mangaków. Na naszych spotkaniach gościć będziemy podróżników, pasjonatów, ale też osoby od lat związane z rynkiem mangowym w Polsce.  Spotkania są otwarte dla wszystkich, odbywają się raz w miesiącu, informacje o najbliższym spotkaniu dostępne są w Kalendarzu wydarzeń oraz na naszej stronie na Facebooku.

Nasza biblioteka posiada pokaźne zbiory komiksu japońskiego w swoich zasobach. Odkryj je w Katalogu on-line!

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl