Otwarcie Filii nr 1 w Kadach i spotkanie z Bartoszem Szczygielskim

Data publikacji: 30/04/2024

 

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego oraz Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na otwarcie Filii nr 1 w Kadach po remoncie i na spotkanie autorskie z Bartoszem Szczygielskim.

Wszystkich mieszkańców Kad, ale także wszystkich czytelników i wszystkie czytelniczki biblioteki zapraszamy na sąsiedzkie świętowanie. Spotkajmy się w Tygodniu Bibliotek, w piątkowy wieczór na wspólnym otwarciu ważnej dla społeczności Kad przestrzeni kultury, integracji i dobrej zabawy. Będziemy biesiadować, bawić się z dziećmi oraz posłuchamy kryminalnych opowieści niezwykle popularnego w Polsce autora, Bartosza Szczygielskiego.

W programie:

18:00-20:00 Otwarcie biblioteki, animacje dla dzieci, poczęstunek

18:30 Spotkanie z autorem kryminałów Bartoszem Szczygielskim.

Bartosz Szczygielski

Pisarz, dziennikarz technologiczny i miłośnik popkultury. W życiu ubolewa jedynie nad tym, że nie został gwiazdą rocka i że nie potrafi pływać. Jedną z tych rzeczy planuje jeszcze zmienić.

Twórca trylogii kryminalnej (“Aorta”, “Krew”, “Serce”), thrillerów psychologicznych oraz licznych opowiadań. Nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Nagrody Kryminalnej Piły, wyróżniony Nagrodą Specjalną im. Janiny Paradowskiej na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału 2017.

Autor thrillerów “Winni jesteśmy wszyscy” (trwają prace nad jego ekranizacją), “Nie chcesz wiedzieć”, “Dolina cieni” oraz “Nim skończy się noc”.

Lubi pączki

Źródło: Czwarta Strona

Otwarcie Filii nr 1 w Kadach

 
Na spotkanie zapraszamy
10 maja (piątek), godz. 18:00
Filia nr 1 w Kadach przy ul. Środkowej 72
 
Wstęp wolny!
 
Fot.: Mikołaj Starzyński

Za pomoc w remoncie Filii nr 1 w Kadach już dzisiaj dziękujemy: hurtowni materiałów budowlanych Adamex, PSB Mrówka, sieci hurtowni budowlanych KABEX. 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl