Premiera książki charytatywnej, “Zgotujmy sobie książkę” i spotkanie z Janem Kuroniem

Data publikacji: 30/05/2022

500 książek na 500 lecie Grodziska Mazowieckiego!

Kup książkę i pomóż dzieciom!

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają  na premierę książki charytatywnej, wydanej przez nas w ramach bibliotecznego projektu kulinarno-literackiego “Zgotujmy sobie książkę”.

Gość specjalny – Jan Kuroń, który poprowadzi warsztat kulinarny z uczestnikami projektu. Podczas wydarzenia będzie można spróbować smakołyków przygotowanych przez naszych młodych współautorów.

Zachęcamy też do zakupu naszej książki “Zgotujmy sobie książkę” i tym samym pomocy dzieciom z Zespołu Szkół Specjalnych im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Maz.

Na osoby, które zakupią książkę czekają niespodzianki!

Na wydarzenie zapraszamy już w najbliższą sobotę, 4 czerwca, na godzinę 13:00.

Od godziny 14.30 wystąpi orkiestra Jakataka dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Mazowieckim

Spotkanie odbędzie się w naszej letniej bibliotece na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim.

Zapraszamy!

Książka wydana w ramach jubileuszu 500-lecia nadania praw miejskich Grodziskowi Mazowieckiemu

Pomysłodawca projektu/wydawca książki
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

Partner projektu
Studio Smaki

Główny sponsor projektu
firmy DUO-TES Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska Sp.J.

Oprawa fotograficzna
Jarosław Pytlarczyk

Współpraca fotograficzna
Nida Photo Małgorzata Jasińska

Koordynator projektu/opracowanie tekstów
Agnieszka Pelc

Opracowanie merytoryczne przepisów
Dariusz Smolarczyk

Sponsorzy nagród
Kawiarnio-Herbaciarnia “Zdrowy Stragan”
Strefa Fit Fit&Gym/Lady Fit
Kino Grodzisk Mazowiecki
Aryzta

Realizacja wydarzenia odbywa się w roku obchodów 500-lecia nadania praw miejskich Grodziskowi Mazowieckiemu.

Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura-Interwencje. Edycja 2022.