Rozmówki polsko-ukraińskie. Spotkania dla osób z Polski i Ukrainy.

Data publikacji: 14/04/2023

 

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na cykl spotkań o roboczym tytule Rozmówki polsko-ukraińskie. Już 22 kwietnia zachęcamy do udziału osoby z Polski i Ukrainy w spotkaniu informacyjnym dla Klubu polsko-ukraińskiego Bilingua. W ramach spotkań będzie można nauczyć się języka polskiego oraz poznać wzajemnie kultury polską i ukraińską.

Rozmówki polsko-ukraińskie obejmować będą – warsztaty, wystąpienia, naukę języka polskiego i ukraińskiego, poznawanie obu kultur, spotkania stacjonarne i on-line.

Zapisy na spotkania u Magdaleny Suchockiej: m.suchocka@biblioteka.grodzisk.pl

Koordynatorką cyklu spotkań jest Ksenia Alpern – doktor nauk humanistycznych, wykładowczyni, coach i mówczyni motywacyjna. Ekspertka w dziedzinie kreowania kariery osobistej, życia zawodowego oraz biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w edukacji. Organizuje dziesiątki webinariów z zakresu rozwoju kariery zawodowej w  Europie Środkowo-Wschodniej, posługuje się czterema językami. Ekspertka w dziedzinie nowego wymiaru edukacji. Uczestnika licznych konferencji  międzynarodowych, absolwentka programu im. Lane’a Kirklanda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, OPEN WORD, Rządu Amerykańskiego. Wielokulturowa mówczyni motywacyjna na konferencjach międzynarodowych w Polsce i Europie, w globalnej organizacji TM, przedstawicielka Global Inspiring Forum w Polsce. Współorganizatorka wydarzeń Fundacji Liderzy PRZEMIAN. Opiniodawczyni i międzynarodowa ekspertka na temat świadomego kreowania rzeczywistości. Autorka IDEI i książki „Belive your Way”. Z jej procesu coachingu korzystają osoby z Polski i z zagranicy, ponieważ jest skuteczny.  

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 22 kwietnia (sobota), godzina 12:00. Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na 29 kwietnia (sobota) również na godzinę 12:00.

w Bibliotece Głównej (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57

Udział w spotkaniach jest darmowy!

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl