Spotkanie autorskie dla dzieci

Data publikacji: 23/09/2021

 

2 października zapraszamy do Pawilonu Kultury na wydarzenie zorganizowane z okazji Światowego Dnia Zwierząt!

PK

W ramach wydarzenia zapraszamy o godzinie 13:00 na spotkanie autorskie z Przemysławem Wechterowiczem. Plan całego wydarzenia można sprawdzić klikając na ten link: Światowy Dzień Zwierząt.

 

Przemysław Wechterowicz – autor książek dla dzieci, sztuk teatralnych i wierszy.  Debiutancką książką autora były „Wielkie marzenia” wydane w 2008 roku.Pewnego dnia chciałby żeby jego książki były przetłumaczone na wszystkie języki świata. Do tej pory wydał 29 książek w Polsce, jedną na Tajwanie, po dwie we Fracji, Brazyli, Włoszech, Niemczech i Korei Południowej, cztery w Chinach, a kilka kolejnych już czeka na wydanie. Jego książki zdobyły wie prestiżowych nagród w Polsce i za granicą: Wyróżnienie Polskiej Sekcji IBBY w Konkursie Książka Roku, Wyróżnienie PTWK, Nagroda Białego Kruka, Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Książki w Seulu oraz wiele pozytywnych recenzji czytelników. Za książkę „Proszę mnie przytulić” został uhonorowany Nagrodą Literacką m.st. Warszawy w 2014 r.

 

 

 

 

 

! PODCZAS WYDARZENIA BĘDZIEMY ZBIERAĆ KARMĘ DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT, KTÓRA ZOSTANIE PRZEKAZANA DO SCHRONISKA !

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl