Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz w Pawilonie Kultury!

Data publikacji: 16/11/2023

 

Uwielbiana nie tylko przez kobiety autorka wszechstronna, pisząca dla młodych i starszych czytelników, już w grudniu odwiedzi Grodzisk Mazowiecki! 

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński zapraszają na spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz. Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Kwartalnik literacki, zainicjowanego w Pawilonie Kultury. W czasie spotkania czekać będzie na nasze czytelniczki i naszych czytelników słodka niespodzianka.

Magdalena Witkiewicz

Polska pisarka, autorka kilkunastu powieści mniej i bardziej poważnych dla dzieci oraz dorosłych. Ma na swoim koncie już 67 książek. W 2021 roku Magdalenę Witkiewicz nominowano do bestsellerów Empiku 2021 w kategorii audiobook za powieść “Wizjer”. Utwór został uznany za najlepszy kryminał tegoż roku w plebiscycie Złotego Kościeja.

Twórczość Magdaleny Witkiewicz jest skierowana tak naprawdę do wszystkich – od najstarszego do najmłodszego czytelnika. Oprócz literatury pięknej, autorka podjęła się również napisania książek z gatunku m.in. kryminał, sensacja czy też poradnik.

 

Na spotkanie zapraszamy 7 grudnia (czwartek), godz. 17:30

Pawilon Kultury (Filia nr 2) przy ul. Westfala 3

w Grodzisku Mazowieckim

Wstęp na spotkanie jest wolny!

Będzie to mikołajkowe spotkanie, poprzedzone warsztatami i wieloma innymi atrakcjami dla rodzin. 

Wydarzenie organizowane w ramach Iceland Lichtenstein Norway grants.

 
 
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl