SPOTKANIE ODWOŁANE

Data publikacji: 10/03/2020

Szanowni Państwo,

Spotkanie z Kasią Nosowską z dnia 12.03 (czwartek) zostaje ODWOŁANE z zalecenia o odwołaniu imprez masowych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki.

 

Jest to jedyna, do dnia dzisiejszego, decyzja dotycząca organizowanych przez nas imprez. Wszystkie inne spotkania (o mniejszej skali) odbywają się bez zmian.

Prosimy jednak nie tylko w kontekście koronawirusa – zwracamy się z wielką prośbą do osób, które podejrzewają u siebie jakąkolwiek infekcję wirusową: skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mejlowo, żeby uregulować swoje zobowiązania ☎️, odłóżcie osobistą wizytę do czasu aż wyzdrowiejecie. Zadbajcie także o Wasze dzieci – biblioteka nie jest miejscem, w którym powinny znajdować się dzieci, przechodzące infekcje wirusowe. Dziękujemy za zrozumienie, troskę o wspólną przestrzeń i zdrowie innych osób.

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl