Spotkanie z Agnieszką Mielech, autorką serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Odliczamy do Świąt!

Data publikacji: 30/11/2023

 

Marzycie o dalekich podróżach, poznawaniu świata i pragniecie poczuć świąteczny klimat? 

Z okazji premiery najnowszego tomu serii “Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wioska Świętego Mikołaja” z cyklu “Dookoła świata” zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie autorskie z twórczynią serii Agnieszką Mielech! Wyruszymy w książkową podróż do Laponii i poznamy wszystkie świąteczne sekrety!

O książce:
 
Wskakujcie do sań wraz z Tajnym Klubem Superdziewczyn i ruszajcie do Rovaniemi w Laponii, by spotkać Świętego Mikołaja, elfy i renifery.
 
Czekają was zwiedzanie świątecznej wioski, przejażdżka psim zaprzęgiem, szaleństwo na skuterach śnieżnych i wizyta w warsztacie elfów. A do tego poszukiwanie zorzy polarnej! Kto wie, może nawet będziecie mieli swój udział w tajnej misji? Bo oto część listów, wysłanych do Mikołaja przez dzieci z całego świata, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach…
 
Emi i jej paczka biorą sprawy w swoje ręce i rozpoczynają nową tajną misję, której stawką będzie uratowanie świąt i honoru Świętego Mikołaja!
 
O autorce:
 
Agnieszka Mielech – autorka serii, urodzona na Podlasiu, sercem obywatelka świata. Jest mamą, autorką książek i uczestniczką przestrzeni biznesowej w nieustannej podróży. Absolwentka polonistyki oraz podyplomowych studiów Literatura dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności w Instytucie Literatury Polskiej UW, a także Marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z dystrybucją filmową. Mama Basi oraz pasjonatka literatury dziecięcej i podróży po Stanach Zjednoczonych.
 
Pisze od najmłodszych lat dla siebie i bliskich, a publikuje od 2013 roku. Nakładem wydawnictwa Wilga (Grupa Wydawnicza Foksal) ukazała się seria “Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”, która zawiera już blisko trzydzieści książek, oraz dwa tomy powieści fantasy dla nastolatków “Jaga Czekolada i baszta tajemnic”.

 

Dziewczynka z czapką Mikołaja, zdjęcie kobiety, autorki książki, klimat świąteczny

Na spotkanie zapraszamy 14 grudnia, godz. 11:00
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki (sala koncertowa w Mediatece),
ul. 3 Maja 57
 
Zapisy klas szkolnych II-IV u Marii Zdrojewskiej m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl

Za organizację spotkania w naszej bibliotece dziękujemy Wydawnictwu Wilga!

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl