Spotkanie z Aleksandrą Rochowiak

Data publikacji: 27/02/2023

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście wieczoru z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy do biblioteki na wieczór z pisarką, Aleksandrą Rochowiak, autorką książki “Do pierwszej randki”.

Na spotkanie Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego, Grzegorzem Benedykcińskim. 

O książce:

“Iga nienawidzi dwóch rzeczy: swojego ojca i czwartków. Dorastając u boku porzuconej przed laty mamy, przestała wierzyć w miłość, a już na pewno w to, że ta może dać komukolwiek szczęście. Wiodąc życie spełnionej singielki, potrzebę bliskości zaspokaja za sprawą pierwszych-ostatnich randek, za wszelką cenę starając się zachować anonimowość. Wszystko szło zgodnie z planem.

Do czasu.

Kiedy w walentynkowy wieczór Iga umawia się z mężczyzną, którego zaangażowanie wywołuje szybsze bicie jej serca, nieznane emocje dają o sobie znać, a niechciane uczucia zaczynają burzyć wewnętrzny spokój dziewczyny.

Czy magia walentynek sprawi, że Iga zaryzykuje i wbrew swoim zasadom da szansę Alkowi? A może to seria zbiegów okoliczności postawi ich ponownie na swojej drodze?”.

Źródło: Wydawnictwo Filia

Na spotkanie zapraszamy

8 marca (środa), godz. 18:00

Biblioteka Główna (II p. Mediateki)

przy ul. 3 Maja 57

Wstęp na spotkanie jest wolny!

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl