Spotkanie z Beatą Sabałą-Zielińską, autorką książek “TOPR”

Data publikacji: 01/05/2024

 

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego oraz Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na spotkanie z Beatą Sabałą-Zielińską, autorką książek “TOPR”.

Wszystkich miłośników górskich opowieści zapraszamy na rodzinne spotkanie z Beatą Sabałą-Zielińską, która opowie o przygodach ratowników Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Będą to opowieści o ludziach, ale też o psich ratownikach lawinowych, bohaterach książki “TOPR. O psie, który został ratownikiem”. 

Beata Sabała-Zielińska

Rodowita góralka, publicystka i dziennikarka radiowa, przez lata związana z Radiem ZET. Autorka i współautorka książek o Zakopanem. Zajmuje się głównie tematyką górską. Jej publikacje: “TOPR. Żeby inni mogli przeżyć”, “Pięć Stawów. Dom bez adresu”, “TOPR 2. Nie każdy wróci” oraz książka dla młodzieży “TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka” przez wiele tygodni nie schodziły z list bestsellerów. Możemy też już rodzinnie czytać najnowszą książkę autorki, “TOPR. O psie, który został ratownikiem”.

Beata Sabała-Zielińska

 
Na spotkanie zapraszamy
8 maja (środa), godz. 18:00
Biblioteka Główna (II p. Mediateki) 
przy ul. 3 Maja 57.
 
Wstęp wolny!

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu “My Coffee Book Club. Zetki w bibliotece”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji u koordynatorki projektu, Magdaleny Żerek: m.zerek@biblioteka.grodzisk.pl

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl