Spotkanie z Katarzyną Trepkowską-Janas

Data publikacji: 04/07/2024

 

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Tomasz Krupski i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na spotkanie z Katarzyną Trepkowską-Janas, autorką powieści “Spadek na cztery łapy”.

Katarzyna Trepkowska-Janas – rysowniczka i satyryczka. Od 2016 roku prowadzi webkomiks Kasandra Rysuje-Humor mocno przerysowany, w którym w zabawny sposób porusza tematykę relacji damsko-męskich.
Chociaż jest rodowitą pruszkowianką, od prawie dwudziestu lat mieszka w gminie Grodzisk Mazowiecki, z czego ostatnie trzy w Adamowiźnie. Pisze literaturę kobiecą: obyczaj, romans i fantastykę. W maju ukazała się jej debiutancka powieść obyczajowa “Spadek na cztery łapy”, a już wkrótce będzie miała miejsce premiera jej najnowszej książki fantasy “Pierwszy urok”.
 
“Spadek na cztery łapy” jest powieścią obyczajową. To ciepła, zabawna książka o marzeniach, przyjaźni i miłości (nie tylko tej romantycznej). Daje nadzieję, że nigdy nie jest za późno, a to co najlepsze w życiu przychodzi zupełnie nieoczekiwanie.
 
“Lepiej być samemu niż z jakimś cymbałem” – mawiała ciotka Genowefa. Aneta wzięła sobie jej radę do serca, gdyż w wieku czterdziestu dwóch lat wciąż czeka na księcia z bajki. Życie kobiety zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy niespodziewanie umiera jej ostatnia krewna. Okazuje się, że poza złotą radą ciotka zostawiła jej dość kłopotliwy podarunek. Aneta musi wrócić do rodzinnego miasta, gdzie odnawia kontakty z dawnymi przyjaciółmi i zupełnie nieoczekiwanie poznaje mężczyznę idealnego. Jest tylko jeden problem – wybranek jest od niej młodszy o kilkanaście lat.
 

Spotkanie z Katarzyną Trepkowską-Janas Poster

Zapraszamy 27 lipca (sobota), godz. 17:00
Letnia Biblioteka przy Stawach Walczewskiego.
 
Wstęp na wydarzenie jest wolny!
 
Spotkania w Letniej Bibliotece wspiera  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim.
 
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl