Spotkanie z lokalnymi twórcami i twórczyniami

Data publikacji: 25/04/2022

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na spotkanie z lokalnymi twórcami i twórczyniami.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana Cyfrowa Biblioteka Regionalna, w której zamieszczone są zdigitalizowane publikacje dotyczące Grodziska Mazowieckiego. Po prezentacji odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek i jubileuszu 500-lecia uzyskania przez Grodzisk Mazowiecki praw miejskich.

Spotkanie odbędzie się 12 maja (czwartek), od godziny 18:00 w sali wielofunkcyjnej w Mediatece przy ul. 3 Maja 57

Informacje na temat spotkania: e.pierog@biblioteka.grodzisk.pl