Spotkanie z Mathie Rocks, autorką “Księcia mafii”

Data publikacji: 11/11/2022

Czytasz lub piszesz teksty na Wattpadzie? Chcesz publikować swoją twórczość na Wattpadzie lub wydać ją w wersji papierowej? Przyjdź do biblioteki na spotkanie z Mathie Rocks, autorką “Księcia mafii”.

“Książę mafii” ma już 2,5 miliona odsłon na Wattpadzie. Mathie opowie nam, jak udało jej się osiągnąć taki sukces i jak wyglądała jej praca z wydawnictwem Znak.

Na spotkanie z Mathie Rocks, autorką “Księcia mafii”, zapraszają Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki.

O książce:

Fenomenalny start serii “High school tales”.

Ava desperacko próbowała się odnaleźć w nowej szkole. Nic więc dziwnego, że się wściekła, skoro nikt jej nie ostrzegł, by nie zadzierała z Samuelem Westonem – chłopakiem, któremu wszyscy schodzili z drogi. Czemu więc Ava mu się postawiła? Z lekkomyślności czy niepohamowanej chęci igrania z ogniem?

Nikt tak nie wkurzał Avy jak Samuel. I nikogo tak nie unikała, przemykając korytarzami nowej szkoły. Ale z jakiegoś powodu chłopak się na nią uwziął. A dziewczyna bynajmniej nie zamierzała ugiąć się pod jego pogardliwym spojrzeniem.

Ile przyjdzie jej zapłacić za słowa pełne buntu? Czy w historii tych dwojga chodzi o nienawiść? A może o fascynację?

Burzliwa i mroczna opowieść o walce charakterów. I o granicy między nienawiścią a fascynacją.

Emocjonalny huragan. Powieść, od której nie można się oderwać.

16 listopada (środa), godz. 17:00

Biblioteka Główna (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57.

WSTĘP NA SPOTKANIE JEST WOLNY!

Przeczytaj “Księcia mafii” na Wattpadzie!