Spotkanie z podróżnikiem, Jaśkiem Melą

Data publikacji: 25/11/2022

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na spotkanie z podróżnikiem, Jaśkiem Melą.

Nasz gość opowie o tym, jak zdobywał Biegun Północny i Południowy oraz jak zdobywać “życiowe bieguny” mimo pojawiających się przeszkód. To będzie niezwykle inspirujące spotkanie o podróżowaniu i spełnianiu marzeń!

Jasiek Mela

Podróżnik, społecznik, mówca motywacyjny, młody tata. W wieku 13 lat stracił rękę i nogę. Dwa lata później razem z polarnikiem Markiem Kamińskim zdobył Biegun Północny i Południowy. W kolejnych latach uczestniczył w wyprawach na Kilimandżaro, Elbrus, wspinał się na górę El Capitan, przebiegł New York City Marathon i ukończył triathlon Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Porusza się na protezie nogi. Przez 11 lat prowadził Fundację Poza Horyzonty, która pomogła wielu osobom po amputacjach. Od lat pokazuje, że mimo tragicznych doświadczeń można żyć pełnią życia i realizować swoje pasje oraz marzenia.

Zapraszamy na spotkanie 9 grudnia (piątek),

godz. 18:00,

Mediateka (sala koncertowa)

przy ul. 3 Maja 57

Spotkanie odbędzie się z tłumaczeniem na język migowy.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Spotkanie organizowane w ramach projektu “Kultura bez barier”.

Projekt pn. “Kultura bez barier” realizowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.