Strefa Rodzica

 

Strefa Rodzica to projekt Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki mający na celu zrzeszenie tych Rodziców, którzy chcą stworzyć dla siebie i swoich dzieci wyjątkowe miejsce w bibliotece!

Pod parasolem Strefy Rodzica realizowane są różnego rodzaju projekty. Naszą ofertę chcemy dedykować zarówno rodzicom niepracującym, kobietom pozostającym z dziećmi w domu jak i  rodzicom aktywnym zawodowo. Może są wśród Was rodzice nastolatków czy tacy, którzy borykają się z problemami rodzicielskimi. W swojej ofercie mamy zarówno warsztaty cykliczne jak i wydarzenia okazjonalne. Jeśli chcą Państwo współtworzyć ofertę lub zaproponować swoje pomysły, zachęcamy do kontaktu. Strefa Rodzica zakłada zajęcia w różnych godzinach dla różnych grup odbiorców. Daty spotkań dostępne są w Kalendarzu wydarzeń oraz na naszej stronie na Facebooku.

  • Chcesz się realizować i rozwijać swoje zainteresowania mając dziecko na oku w przestrzeni przyjaznej rodzinom?
  • Szukasz miejsca na spotkania z innymi rodzicami i wymianę doświadczeń?
  • Lubisz literaturę i zastanawiasz się jak zainteresować książkami swoje dziecko?
  • Może interesują Cię nowe technologie i potencjał, który kryje sala Youmedia?
  • Szukasz wartościowych spotkań z ekspertami, którzy pomogą w rozwiązywaniu problemów z dorastającymi dziećmi?

Liczba tematów i pytań może być nieskończona ale oferta, która proponujemy, sprawi, że Strefa Rodzica może być miejscem dla Ciebie.

Biblioteka jest miejscem dla Rodziców! Zapraszamy!

Poza wydarzeniami okazjonalnymi, w sezonie jesień/zima 2021, zapraszamy na cykl warsztatów dla rodziców, w oparciu o książki i podejście Jespera Juula, które poprowadzi Alicja Niewęgłowska.  Daty i tematy spotkań od października do grudnia 2021 dostępne są w Kalendarzu wydarzeń oraz na naszej stronie na Facebooku.

 

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.