Strefa Rodzica

Data publikacji: 11/10/2021

 

Strefa Rodzica to projekt Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki mający na celu zrzeszenie tych Rodziców, którzy chcą stworzyć dla siebie i swoich dzieci wyjątkowe miejsce w bibliotece!

13 października o godzinie 10.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne “Kawy łyk”. Podczas rozmowy przy kawie i integracji, chcemy poznać potrzeby rodziców uczestniczących w życiu kulturalno-edukacyjnym biblioteki.

 

  • Chcesz się realizować i rozwijać swoje zainteresowania mając dziecko na oku?
  • Szukasz miejsca na spotkania z innymi rodzicami i wymianę doświadczeń?
  • Twojemu dziecku brakuje integracji z rówieśnikami?
  • Lubisz literaturę i zastanawiasz się jak zainteresować książkami swoje dziecko?

Jeżeli odpowiedziałaś/eś choć na jedno pytanie pozytywnie to Strefa Rodzica jest miejscem dla Ciebie. Podczas cyklicznych spotkań czekają na Ciebie warsztaty, spotkania, seminaria ze specjalistami różnych dziedzin, związanych nie tylko z rodzicielstwem. W ramach Strefy Rodzica będą się odbywały także luźne spotkania “Kawy łyk” stwarzające możliwość swobodnych rozmów przy filiżance ciepłej kawy i zapewnienie bezpiecznego miejsca na wymianę doświadczeń oraz wzajemne polecanie literatury dla najmłodszych. Maluszki w czasie spotkań mają możliwość zabawy i integracji wśród rówieśników.

Spotkania w ramach Strefy Rodzica odbywają się w sali Boks interaktywny, która jest Strefą Czystą: zdejmujemy buty. Wszystkich uczestników obowiązuje regulamin biblioteki a więc posiadanie karty bibliotecznej, zakaz rozmów telefonicznych na terenie Oddziału dla dzieci czy zakaz picia i jedzenia.

Biblioteka miejscem dla Rodziców! Zapraszamy!

Od 27 października zapraszamy na cykl warsztatów dla rodziców, w oparciu o książki i podejście Jespera Juula, które poprowadzi Alicja Niewęgłowska.

Daty spotkań dostępne są w Kalendarzu wydarzeń oraz na naszej stronie na Facebooku.

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl