Stwórz własnego bookstagrama z @pannafox!

Data publikacji: 16/05/2023

Chcesz stworzyć profesjonalne konto na instagramie? Marzysz o karierze bookstagramera lub bookstagramerki albo chcesz pracować w dziale promocji wydawnictwa książkowego? Zapraszamy na spotkanie z Martą Lis, boookstagramerką @pannafox. Tłumaczka i specjalistka od mediów społecznościowych podzieli się z nami wiedzą i doświadczeniem. 

Marta Lis, @pannafox jest tłumaczką i specjalistką od mediów społecznościowych. Czyta wszystko i od zawsze. Od niedawna spełnia się w pracy w wydawnictwie, w wolnym czasie prowadzi spotkania z autorami i autorkami w Polsce i za granicą. Ostatnio prowadziła spotkanie choćby z Holly Black. Marta jest laureatką Top Influencerów Książkowych 2021. Z wykształcenia jest filolożką języka angielskiego, z pasji jest bookstagramerką. Obecnie studiuje media na uniwersytecie edynburskim, od 10 lat mieszka w pięknej Szkocji i skutecznie powiększa swoją kolekcję książek. Ma ich już ponad 3000, co napawa ją dumą i przerażeniem jednocześnie. Mówi o sobie, że jest mamą czterech psów i jest zapaloną ogrodniczką. Więcej o niej przeczytacie i możecie ją zobaczyć na instagramie, @pannafox. 

 
 
 

Na spotkanie zapraszamy 22 maja (poniedziałek), godz. 17:00,

Biblioteka Główna (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim

Wstęp na spotkanie jest wolny!

Spotkanie z Martą Lis jest organizowane w ramach projektu “Literatura jest wszędzie. Tak czytają młodzi!”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 
Więcej informacji u koordynatorki projektu, Magdaleny Żerek: m.zerek@biblioteka.grodzisk.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl