Turniej gier planszowych dla dzieci i młodzieży (6-13 lat) z nagrodami!

Data publikacji: 02/05/2023

Jeśli lubisz grać w planszówki, zapraszamy na turniej gier planszowych dla dzieci i młodzieży (6-13 lat) z nagrodami. Nie musisz być mistrzem czy mistrzynią. Wystarczy, że lubisz się dobrze bawić przy grze planszowej.

Warunki uczestnictwa w Turnieju:

• Turniej jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat.
  • Uczestnicy turnieju powinni posiadać kartę biblioteczną Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.
  • Na turniej obowiązują zapisy. Uzupełnij formularz do dnia 8 maja 2023 r. O wzięciu udziału decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Uczestnicy Turnieju powinni znać reguły gier, w których będą brali udział. Organizator będzie się starał przypominać zasady gier przed rozpoczęciem rozgrywki.
  • Rozgrywki turniejowe są podzielone na dwie kategorie wiekowe:

Grupa I – dzieci w wieku 6-9 lat (15 dzieci)

Grupa II – dzieci w wieku 10-13 lat (12 dzieci)

• W trakcie etapu kwalifikacji dzieci rozegrają po jednej partii w następujące gry planszowe:

Grupa I- Ślimaki to mięczaki, Pędzące Jeże, Pędzące ślimaki

Grupa II- Ubongo, Nowa Gwinea, Rummikub

Grupa I – Wsiąść do pociągu. Pierwsza podróż

Grupa II – Wsiąść do pociągu. Europa

Na turniej zapraszamy 10 maja (środa), godz. 16:00-19:00

Biblioteka Główna (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57.

Wstęp na spotkanie jest darmowy!

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy!

Regulamin turnieju!