Warsztaty ze specjalistami dziecięcymi
Data publikacji: 24/05/2024
Zapraszamy na cykl darmowych warsztatów ze specjalistami dziecięcymi z zakresu psychologii, logopedii i fizjoterapii, który realizowany jest w ramach projektu “O wyzwaniach rozwojowych Twojego dziecka – rozmowy z ekspertami dziecięcymi” w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Warsztaty odbywają się w następujących terminach w budynku Biblioteki Głównej w Grodzisku Mazowieckich przy ul. 3 maja 57 w godzinach 18:00-20:00:
- 15.05 – Fizjoprofilaktyka wad w postawie ciała – kreatywne zabawy ruchowe dla przedszkolaka – Małgorzata Łapot
- 17.05 – Rozwój twarzoczaszki od niemowlaka do starszaka. Bruksizm u dzieci – fakty i mity – Anna Sędkowska
- 22.05 – “Pucio mówi pierwsze słowa” – o warunkach prawidłowego rozwoju mowy i bazowych umiejętnościach komunikacyjnych – Marta Mirkowska
- 24.05 – “Zostałam mamą, czy pozostanę sobą?” Warsztat o tym jak nie “zgubić” siebie w macierzyństwie – Aleksandra Piątkowska
- 5.06 – “Odsiadka” w szkole i przedszkolu, jej konsekwencje dla zdrowia fizycznego dzieci – Iwona Kurek
- 7.06 – “Zjadamy banany” – jak radzić sobie z wybiórczością pokarmową u dzieci w wieku przedszkolnym – Paulina Bednarska
- 12.06 – Fakty i fejki o rozwoju dzieci – rozwój dziecka czytany między wierszami – Barbara Stankiewicz
- 14.06 – PANEL DYSKUSYJNY ZE SPECJALISTAMI
Serię spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się 14.06.2024 r., w czasie którego uczestnicy będą mieli szansę zadać dowolne pytania z zakresu wymienionych wyżej specjalizacji.
Dla osób zainteresowanych w ramach podsumowania przewidziany jest również dostęp do darmowej publikacji dotyczącej poruszanych zagadnień.
Drogi rodzicu, terapeuto, lekarzu, studencie, nie może Cię zabraknąć!
Zapraszamy!
Na spotkania zapraszamy
do Biblioteki Głównej (II p. Mediateki)
przy ul. 3 Maja 57
w godz. 18:00-20:00.
Spotkanie organizowane jest w ramach programu BLISKO w ramach grantów na inicjatywy oddolne.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.