Wydaliśmy “Zgotujmy sobie książkę”. Wesprzyj projekt charytatywny!

Data publikacji: 10/06/2022

Za nami finał projektu “Zgotujmy sobie książkę”. Zapraszamy do biblioteki, aby zobaczyć najbardziej widoczny efekt pracy Agnieszki Pelc, Dariusza Smolarczyka, fotografów i naszych młodych Czytelników – publikację “Zgotujmy sobie książkę”.

My “zgotowaliśmy książkę”, Ty możesz “zgotować uśmiech”.

Kupując naszą książkę, pomagasz dzieciom z Zespołu Szkół Specjalnych im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Maz.

Zachęcamy do zakupu książki w naszych placówkach bibliotecznych.

Cena minimalna – 30 zł.

Książka wydana w ramach jubileuszu 500-lecia nadania praw miejskich Grodziskowi Mazowieckiemu

Pomysłodawca projektu/wydawca książki
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

Partner projektu
Studio Smaki

Główny sponsor projektu
firmy DUO-TES Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska Sp.J.

Oprawa fotograficzna
Jarosław Pytlarczyk

Współpraca fotograficzna
Nida Photo Małgorzata Jasińska

Koordynator projektu/opracowanie tekstów
Agnieszka Pelc

Opracowanie merytoryczne przepisów
Dariusz Smolarczyk

Opracowanie graficzne
Studio graficzne Ling Brett

W projekcie kulinarno-literackim “Zgotujmy sobie książkę” młodzi kandydaci na współautorów książki kucharskiej mierzyli się z zadaniami przygotowanymi przez szefa merytorycznego projektu, Dariusza Smolarczyka, ze Studio Smaki oraz pomysłodawczynię i koordynatorkę, Agnieszkę Pelc. Po wielu miesiącach wspólnego gotowania i świetnej zabawy, powstała książka kulinarna – “Zgotujmy sobie książkę”.