Book Now

21 kwietnia 2020 @ 17:00 - 18:00

Book Now. Młodzieżowe spotkania czytelnicze dla wszystkich czytelników powyżej 14. roku życia. Chcesz wiedzieć, co nowego dzieje się na rynku książki młodzieżowej? Interesujesz się filmem? Oglądasz seriale? Przyjdź na spotkanie. Rozmawiamy o różnych formach opowiadania świata, skierowanych do młodego odbiorcy. Łączymy media.

Olga Tokarczuk w swojej przemowie noblowskiej stwierdziła: „Możemy mieć dziś wielką satysfakcję, że jesteśmy świadkami powstania nowego sposobu opowiadania świata, jaki niesie ze sobą serial filmowy (…). Pierwsze dwie dekady XXI wieku z pewnością należą do seriali. Ich wpływ na sposoby opowiadania (i przez to też rozumienia) świata jest rewolucyjny”.

Na Book Now. Młodzieżowych spotkaniach czytelniczych chcemy sprawić, żeby dostęp do książek, filmów i seriali był łatwiejszy dla wszystkich młodych odbiorców.

Organizujemy konkursy, w których można wygrać książki, filmy i bilety do kina.

Wymieniamy się tekstami i dzielimy się wiedzą o tym, gdzie w legalny sposób można cieszyć się kulturą.

Robimy zestawienia i rankingi.

Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami także na fanpage’u Idziemy po kulturę!

Booknow

21 kwietnia 2020