Czytankowo

16 czerwca 2023 @ 10:30 - 11:30

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 10:30 on piątek, repeating until 26 maja 2023

An event every week that begins at 10:30 on piątek, repeating until 2 czerwca 2023

An event every week that begins at 10:30 on piątek, repeating until 9 czerwca 2023

An event every week that begins at 10:30 on piątek, repeating until 16 czerwca 2023

An event every week that begins at 10:30 on piątek, repeating until 23 czerwca 2023

W każdy piątek od 10:30 do 11:30 zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat na zajęcia “Czytankowo”.

Zajęcia literacko-animacyjne dla dzieci w wieku 2,5-4 lat. Podczas zajęć dzieci poznają książki, wokół których – po wspólnym czytaniu –  organizowane są zabawy integracyjne i prace plastyczne dostosowane do wieku uczestników. W zajęciach biorą udział także rodzice/opiekunowie (jedno dziecko z jednym opiekunem/opiekunką). W tym roku na zajęcia obowiązują zapisy*!

Читанково – це заняття літературно – анімаційні для дітей віком 2,5 – 4 роки. Πід час занять діти пізнають книжки, довкола яких – по спільному читанню – будуть організовані інтеграційні ігри і художні роботи відповідно до віку учасників.

В заняттях беруть участь також батьки/опікуни (одна дитина з одним батьком чи опікуном)

В цьому році для участі в заняттях необхідно обов’язково попередньо записатись!

Ważne:

• Aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać kartę biblioteczną.
  • Zajęcia odbywają się w Boksie interaktywnym w Bibliotece Głównej (ul. 3 Maja 57).
  • Boks interaktywny jest Strefą Czystą co oznacza, że w zajęciach uczestniczymy bez obuwia.
  • Zapisy odbywają się u animatorki przed zajęciami.

Важливо:

• Аби брати участь в заняттях необхідно мати активну карту бібліотечну.
  • Заняття відбуваються в Боксі інтерактивному в Бібліотеці Головній ( вул. 3 Мая 57)
  • Бокс інтерактивний – то є Чиста Зона, тобто це означає, що під час занять працюємо без взуття.
  • Πопередній запис можна зробити у аніматорки перед заняттями.

“Czytankowo” to cykl spotkań organizowanych w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki w ramach programu “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

“Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”, to innowacyjny projekt edukacyjno-społeczny, umożliwiający dzieciom i młodzieży zarówno z Ukrainy, jak i z Polski wspólną naukę, zabawę i nawiązywanie relacji.  W ramach projektu dzieci i młodzież z Ukrainy i z Polski oraz ich opiekunowie, mogą skorzystać z nowoczesnej oferty programowej, nawiązać przyjaźnie, a nawet uczyć się wzajemnie swoich języków i kulturowych zwyczajów.  Zajęcia prowadzą doświadczeni animatorzy, trenerzy i nauczyciele, a także odpowiednio przeszkoleni bibliotekarze. Biblioteki w ramach projektu otrzymują sprzęt niezbędny do realizacji programu, w tym komputery, interaktywne roboty, zestawy muzyczne i edukacyjne.

Projekt “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International з фонду Danmarks Indsamling і SCI.

16 czerwca 2023
,