Hocki–Klocki/Хоп конструктор

2 marca 2023 @ 14:45 - 16:00

Dwa razy w miesiącu w czwartki w godzinach 14:45-16:00 zapraszamy dzieci w wieku 8-11 lat.

Literatura dziecięca zachęci naszych uczestników do budowania konstrukcji z klocków edukacyjnych. Będziemy ćwiczyć sprawność manualną, uczyć się skupienia, budować własną rzeczywistość, wykorzystując nieograniczoną wyobraźnię. W zajęciach wykorzystamy też znane i lubiane roboty Photon, które będą miały do wykonania różne misje w naszym klockowym świecie. Czytaj, konstruuj, baw się!

Два рази в місяць в четвер в годинах 14:45 – 16:00 запрошуємо дітей віком від 8 до 11 років.

Дитяча література надихне наших учасників на будування конструкцій з конструктора едукаційного. Будемо тренувати навички мануальні, вчитися концентрувати свою увагу, будувати власну реальність, використовуючи необмежену фантазію. В заняттях будемо використовувати уже відомі вам та ваші улюблені роботи Photon, які матимуть до виконання різні місії та завдання в нашому світі конструкторів. Читай, будуй, грай!

Ważne:

• Aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać kartę biblioteczną.
  • Zajęcia odbywają się w Pawilonie Kultury (Filia nr 2, ul. Westfala 3).

Важливо!!!

• Для участі в заняттях необхідно мати бібліотечну карту.
  • Заняття відбуваються в Πавільйоні Культури ( філія № 2, вул. Вестфаля 3).

“Hocki-Klocki” to cykl spotkań organizowanych w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki w ramach programu “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

“Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”, to innowacyjny projekt edukacyjno-społeczny, umożliwiający dzieciom i młodzieży zarówno z Ukrainy, jak i z Polski wspólną naukę, zabawę i nawiązywanie relacji.  W ramach projektu dzieci i młodzież z Ukrainy i z Polski oraz ich opiekunowie, mogą skorzystać z nowoczesnej oferty programowej, nawiązać przyjaźnie, a nawet uczyć się wzajemnie swoich języków i kulturowych zwyczajów.  Zajęcia prowadzą doświadczeni animatorzy, trenerzy i nauczyciele, a także odpowiednio przeszkoleni bibliotekarze. Biblioteki w ramach projektu otrzymują sprzęt niezbędny do realizacji programu, w tym komputery, interaktywne roboty, zestawy muzyczne i edukacyjne.

Projekt “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International з фонду Danmarks Indsamling і SCI.

2 marca 2023
Wydarzenie Category: