Literackie warsztaty ze Sławomirem Sadowskim

13 czerwca 2023 @ 19:00 - 20:00

Tym razem w drugi wtorek miesiąca, 13 czerwca, na godzinę 19.00 zapraszamy na warsztaty literackie.

Warsztaty literackie skierowane są do osób piszących wiersze, opowiadania, a także do wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w pisaniu tekstów dziennikarskich i informacji prasowych.

Podczas spotkań analizujemy przyniesione przez uczestników utwory, poprawiamy je oraz o nich dyskutujemy.

Warsztaty mają na celu wprowadzenie w świat poezji, prozy oraz poprawne napisanie recenzji czy informacji prasowej.

Traktujemy poważnie Twoje prace.

Warsztaty nie są spotkaniem towarzystwa wzajemnej adoracji. To czas na pisanie, poprawianie i słuchanie.

Warsztaty poprowadzi Sławomir Sadowski, pisarz, krytyk literacki, współpracownik pisma społeczno-kulturalnego “Bogoria”, mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego, autor książek, laureat wielu ogólnopolskich konkursów literackich oraz ekspert ds. public relations.

Spotykamy się 13 czerwca (wtorek), godz. 19.00.

Biblioteka Główna, Grodzisk Mazowiecki, ul. 3 Maja 57

(sala konferencyjna).