Literackie wędrówki. Spotkanie z Katarzyną Ryrych

2 marca 2023 @ 12:00 - 14:00

Jak pisać interesujące i zabawne historie dla młodego człowieka? Jak przedstawić tematy znane mu z codziennego życia i go nie znudzić? Co sprawia, że książka pozostaje z czytelnikiem jeszcze długo po odłożeniu jej na półkę? I jak napisać wciągającą serię detektywistyczną z nietuzinkowymi bohaterami, którzy mogliby być naszymi kolegami z podwórka?

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński, Wydawnictwo Wilga i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na spotkanie z Katarzyną Ryrych.

Katarzyna Ryrych jest pisarką, której książki znajdziecie na półkach naszej biblioteki we wszystkich kategoriach wiekowych. Nie ma chyba czytelnika i czytelniczki, którzy nie znaliby tekstów pisarki. Zapraszamy więc na wędrówkę po jej literaturze!

Na spotkanie zapraszamy 2 marca (czwartek), godz. 12:00

Sala koncertowa w Mediatece przy ul. 3 Maja 57.

Wstęp na spotkanie jest wolny!

Zapisy klas szkolnych (klasy 5 i 6) u Marii Zdrojewskiej: m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl

Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy (PJM).

Spotkanie organizowane w ramach projektu “Kultura bez barier”.

Projekt pn. “Kultura bez barier” realizowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

2 marca 2023
, ,