Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Moliki

29 maja 2023 @ 11:30 - 12:30

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 11:30 on poniedziałek, repeating until 15 maja 2023

An event every week that begins at 11:30 on poniedziałek, repeating until 22 maja 2023

An event every week that begins at 11:30 on poniedziałek, repeating until 29 maja 2023

W każdy poniedziałek od 11:30 do 12:30 zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat na zajęcia “Moliki”.

 

Moliki, to zajęcia dla najmłodszych czytelników wraz z opiekunem, oparte na czytaniu wybranej lektury i dostosowanych do niej zajęciach. Zainspirowani historią z wybranej książeczki będziemy rozwijać zdolności motoryczne i kreatywne dzieci. Zajęcia są doskonałym pretekstem do rozwijania zainteresowań czytelniczych u najmłodszych, a także wspólnego spędzania czasu, zabawy i integracji.

В кожний вівторок від 11:30 до 12:30 запрошуємо дітей віком від 2, 5 до 4 років на заняття «Молікі».

«Молікі»  – це заняття для наймолодших наших читачів разом з їх батьками чи опікунами, які відбуваються на основі читання вибраної літератури і підбирання до неї занять та завдань. Натхненні історією з вибраної книжки будемо розвивати креативні та моторичні навички дітей. Такі заняття є досконалою основою до розвитку читацьких інтересів наймолодших, а також спільно проведеного часу, забави, інтеграції.

Ważne:

  • Aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać kartę biblioteczną.
  • Zajęcia odbywają się w Pawilonie Kultury (Filia nr 2, ul. Westfala 3).

Важливо:

  • Для участі в заняттях необхідно мати бібліотечну карту

Заняття відбуваються в Πавільйоні Культури ( філія № 2, вул. Вестфаля 3)

 

“Moliki” to cykl spotkań organizowanych w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki w ramach programu “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

“Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”, to innowacyjny projekt edukacyjno-społeczny, umożliwiający dzieciom i młodzieży zarówno z Ukrainy, jak i z Polski wspólną naukę, zabawę i nawiązywanie relacji.  W ramach projektu dzieci i młodzież z Ukrainy i z Polski oraz ich opiekunowie, mogą skorzystać z nowoczesnej oferty programowej, nawiązać przyjaźnie, a nawet uczyć się wzajemnie swoich języków i kulturowych zwyczajów.  Zajęcia prowadzą doświadczeni animatorzy, trenerzy i nauczyciele, a także odpowiednio przeszkoleni bibliotekarze. Biblioteki w ramach projektu otrzymują sprzęt niezbędny do realizacji programu, w tym komputery, interaktywne roboty, zestawy muzyczne i edukacyjne.

Projekt “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International з фонду Danmarks Indsamling і SCI. 

Szczegóły

Data:
29 maja 2023
Czas:
11:30 - 12:30
Wydarzenie Category:

Miejsce

Pawilon Kultury
Westfala 3
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie 05-827 Polska

Organizator

Pawilon Kultury
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl