Robotyka (9-11 lat)/Роботика (9-11 років)

1 listopada 2022 @ 18:00 - 18:50

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 27 września 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 4 października 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 11 października 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 18 października 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 25 października 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 8 listopada 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 15 listopada 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 22 listopada 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 29 listopada 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 13 grudnia 2022

An event every week that begins at 18:00 on wtorek, repeating until 20 grudnia 2022

W każdy wtorek od 18:00 do 18:50 zapraszamy do sali Youmedia na Robotykę dla dzieci w wieku od 9 do 11 lat! Zajęcia na zapisy*.

Zapraszamy na cykl 4 zajęć podczas których zaprogramujemy roboty Photon, Ino-Bot oraz konstrukcje LEGO WeDo 2.0. Uczestnikom zajęć pozwala to łatwiej rozumieć nowe technologie, uczy szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwija myślenie komputacyjne. Ponadto dziecko może w ciekawy sposób rozwijać wiedzę zdobytą w szkole lub wyczytaną z książek. Uczestnicy poznają także proces druku 3D a także wezmą udział w sesji gier i aplikacji z użyciem gogli VR.

Ważne:

• Aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać kartę biblioteczną.
  • Zajęcia odbywają się w sali Youmedia w Bibliotece Głównej (ul. 3 Maja 57).
  • Sala Youmedia jest Strefą Czystą co oznacza, że w zajęciach uczestniczymy bez obuwia.

*Aby zapisać się na zajęcia można dołączyć do naszej grupy na Facebooku Youmedia Grodzisk oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w wyróżnionym poście. Link do formularza zgłoszeniowego na zajęcia dostępny jest również tutaj.

Zgłoszony uczestnik zostanie potwierdzony telefonicznie.

Кожного вівторка з 18:00 до 18:50 запрошуємо в зал Youmedia на заняття Роботики для дітей віком 9 – 11 років. Заняття за попереднім записом.

Запрошуємо на цикл 4 занять під час який запропонуємо роботи Photon, Ino – Bot, а також конструктори  LEGO  WeDo 2.0.  Це  учасникам занять дозволить легше зрозуміти нові технології, навчить швидкого прийняття рішення і розвивати комп’ютерне мислення. На додачу дитина може в цікавий спосіб розвивати знання, які здобула з книжок або в школі. Учасники пізнають процес технології друку 3Д, а також візьмуть участь в серії ігор і аплікації з використанням гугл VR

Важливо:

• Для участі в заняттях потрібно мати карту бібліотечну.
  • Заняття відбуваються в залі Youmedia в Бібліотеці Головній ( вул.3 Мая 57)
  • Зала Youmedia є Чистою Зоною, тобто учасники занять знаходяться в залі без взуття.
  • Для запису на заняття можна долучитися до нашої групи на Facebook Youmedia Grodzisk, або заповнити формуляр, який знаходиться в виділеному дописі. Πосилання до формуляру учасника занять можна знайти тут!

Записаний учасник занять буде повідомлений телефоном.

“Robotyka” to cykl spotkań organizowanych w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki w ramach programu “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

“Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”, to innowacyjny projekt edukacyjno-społeczny, umożliwiający dzieciom i młodzieży zarówno z Ukrainy, jak i z Polski wspólną naukę, zabawę i nawiązywanie relacji.  W ramach projektu dzieci i młodzież z Ukrainy i z Polski oraz ich opiekunowie, mogą skorzystać z nowoczesnej oferty programowej, nawiązać przyjaźnie, a nawet uczyć się wzajemnie swoich języków i kulturowych zwyczajów.  Zajęcia prowadzą doświadczeni animatorzy, trenerzy i nauczyciele, a także odpowiednio przeszkoleni bibliotekarze. Biblioteki w ramach projektu otrzymują sprzęt niezbędny do realizacji programu, w tym komputery, interaktywne roboty, zestawy muzyczne i edukacyjne.

Projekt “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International з фонду Danmarks Indsamling і SCI.

1 listopada 2022
Wydarzenie Category: